Luxusný apartmán na Kréte

190.000€

Popis

Hľadáte si svoje miesto na trávenie dovolenky? Svoj vlastný raj v najjužnejšom kúte Grécka? Skvelú investičnú príležitosť?

Toto všetko si Vám dovoľujem exkluzívne ponúknuť v originálnej rybárskej dedine na juhovýchode Kréty, v mestečku Makrygialos, ktorá je celoročne obývaná asi 1000 miestnymi obyvateľmi, avšak v lete sa mení na obľúbené letovisko, našťastie ešte stále nie veľmi komerčné.

3 – izbový luxusný apartmán sa nachádza v uzavretom komplexe, priamo v letovisku, asi 200 m od pieskovej pláže. Celková výmera nehnutelnosti je 109,19 m2, z toho úžitková plocha apartmánu je 73,27 m2 + 35,92 m2 suterén ( suchý, veľký, možnosť využitia na práčovňu, odkladací priestor, fitko). Terasa má 11,31 m2.
Apartmán pozostáva z kuchyne spojenej s obývačkou (kuchynská linka drevená, na mieru spravená), dvoch samostatných spální, dvoch kúpelní ( v jednej je masážna vaňa, WC, umývadlo, v druhej sprchový kút, WC umývadlo. Viac Vám napovie pôdorys.
V cene je aj parking v objekte, v prípade zaparkovania ďalšieho auta: bez problémov.

Názor makléra: Makrygialos leží v zálive s piesočnatou plážou s pozvoľným vstupom do mora, ktorého atmosféru dotvára malebný rybársky prístav. Pri prechádzke po miestnej promenáde popri mori natrafíte na kaviarne či skvelé rybárske reštaurácie s morskými potvorami
V dedinke sú nielen typické domčeky domácich, ale vyrástli tu aj letné sídla zahraničných návštevníkov. Mnohí z nich tu vďaka počasiu trávia niekoľko mesiacov v roku, od skorej jari do neskorej jesene, keďže táto oblasť je známa 350-imi slnečnými dňami v roku.
Na tomto najjužnejšom pobreží Európy, obmývaným teplým Líbyjským morom objavíte svoj raj na konci sveta: nepreplnené pláže či tradičné taverny s domácimi špecialitami, ktoré si môžte vychutnať za viac než prijateľné ceny aj s nohami v piesku.

Pre investičných klientov sprostredkujeme aj následný kontrakt naprenájom.

V Grécku sa pri kúpe nehnuteľnosti viažu ku kúpnej cene nasledujúce poplatky:
3% daň z nadobudnutia nehnuteľnosti
1-3% poplatok notárovi
5% provízia pre RK
500,- EUR poplatok právnikovi

Zdieľajte, sledujte: