2i apartmán v Grécku – Syvota – 100m od pláže

135.000€

Popis

Ponúkam Vám na predaj 2 apartmány len 100m od pláže na severe Grécka v obci Syvota. POZOR: sú pri pláži, kde si užijete kľud a súkromie. Je potrebné rozlišovať more a pláž. More môže byť blízko a pláž ďaleko…
V našom prípade je pláž na skok, na opaľovanie, kúpanie, bez komercie, len relax
Známe letovisko pre jachtárov, poznané len medzi komunitou rybárov a jachtingu.
Na výber z 2 apartmánov o rovnakej výmere, jeden je na prízemí s terasou a druhý na poschodí s balkónom.
Výmera apartmánu je 50 m2, na prízemí terasa má 15 m2, na poschodí balkón 6 m2.
Pozostáva z kompletne zariadenej kuchyne spojenej s obývačkou, spálne samostatnej a kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom, toaletou a pračkou, balkón je priestranný s posedením, terasa na prízemí ako sa Vám zaráči..
Tento klimatizovaný byt sa predáva aj so zariadením.
Jeho výmera je 55,5 m2, z toho apatmán má 50,5 m2 a balkón cca 5 m2.

Popis lokalita:
Mestečko Syvota je stabilne známe vďaka svojmu prístavu najmä v jachtárskej branži. Leží v chránenom zálive, ideálnom pre kotvenie plachetníc. Avšak nielen jachtári obľubujú členité zelené pobrežie Syvoty a blízke piesčité pláže. V prístave sa dajú prenajať člny (do určitej veľkosti bez “vodičáku”) a môžete sa vydať za objavovaním prírodných pláží na okolité malé zelené neobývané ostrovčeky. Romantická Robinsonáda počas dňa v blízkom ostrovnom svete s kvalitným zázemím v prístavnom mestečku, kde nájdete všetky turistické vymoženosti. Od ubytovania, kaviarní, barov, reštaurácií, požičovní člnov, bikov, áut, motoriek a samozrejme aj plachetníc 🙂
Do Syvoty je veľmi dobrá dostupnosť aj autom, nakoľko leží kúsok od Igoumenitse, kam smerujú trajekty z Korfu, či z Talianska.
Zo Solúnu (Thessaloniki) priamo sem vedie diaľnica.
Mestečko zažíva turistický rozmach, vďaka stavebnému boomu ceny nehnuteľností začínajú rásť. V tejto oblasti sa oplatí investovať do akejkoľvek nehnuteľnosti či pozemku.

Zdieľajte, sledujte: