Apartmány v Grécku s krásnym výhľadom

135.000€

Popis

Hľadáte miesto na trávenie letných dovoleniek? Alebo príležotosť na súkromnú investíciu?
Ponúkame na predaj 2 apartmány nad obcou Perdika, situované na kopci v oáze ticha, bez množstva turistov s výnimočným výhľadom.

Typická grécka dedinka Perdika sa nachádza na pevnine, v severnej časti Grécka – Epirus, nad pobrežím Iónskeho mora s výhľadom na najbližšie ostrovy Korfu a Paxos. Celoročne ju obýva asi 1500 obyvateľov, cez letné mesiace sa počet spolu s turistami sa niekoľkonásobne zvýši. V centre dedinky je námestie s kostolom, radnicou a letným amfiteátrom. V strede námestie je fontána. Námestie je lemované početnými kaviarňami, tavernami, barmi. Miestne taverny sú vychýrené  nielen kvôli čerstvým rybám, ale aj kvalitným mäsovým špecialitám. Je tu raj pre miestnych rybárov a v okolitých horských dedinkách sa všade chovajú či voľne pasú zvieratá. Na námestí v Perdike nájdete aj požičovňu e-bikov. Dokonca aj v zime je táto horská oblasť pri mori  zaujímavá, najbližšie ski centrum je vzdialené 100km. V Perdike žije Grék hovoriaci po slovensky, ktorý je našincom veľmi nápomocný.
Atraktívne pieskové pláže sú v blízkych zálivoch Karavostasi, Arillas, Agia Paraskevi a Stavrolimenas. Karavostasi je široká, piesková, organizovaná pláž lemovaná reštauráciou, tavernou a barmi. V blízkosti pláže je možnosť ubytovania v apartmánoch či 3* až 5* hoteloch. Dlhej piesočnej pláži Arilla obklopenej zeleňou dodáva atmosféru malý prístav s kotviacimi farebnými rybárskymi člnmi. Komorná pláž Stavrolimenas s tyrkysovým morom je ukrytá v hlbokom zálive s olivovníkmi. Romantický kostolík nad plážou Agia Paraskevi pripomína zas scénu zo slávneho muzikálu. Oblasť je vyhľadávaná nielen domácimi Grékmi, ale aj zahraničnými návštevníkmi. Mnohí z nich si v tejto oblasti zaobstarali svoju vlastnú nehnuteľnosť. Zelená oblasť s členitým pobrežím s možnosťou výletov na okolité ostrovy pripomína našincom obľúbený Jadran. Ďalšou nespornou výhodou tejto lokality je ľahká celoročná dostupnosť nielen letecky, ale aj autom. 

1. Väčší apartmán má rozlohu 95 m2, je typu „mezonet“ a pozostáva z obývačky, kúpeľne so sprchou na spodnom poschodí, hore sa nachádza spálňa a sklad, z ktorého sa dá spraviť ďaľšia toaleta. Disponuje veľkým balkónom.
Cena: 190.000,- EUR

2. Menší apartmán má rozlohu 65 m2 a pozostáva z kuchyne spojenej s obývačkou, spálne a kúpeľne so sprchou a WC.
Cena: 135.000,- EUR

V prípade kúpy oboch apartmánov, nakoľko majú jedného vlastníka je cena: 280.000,- EUR

Zdieľajte, sledujte: