Perfektný 3i apartmán v Grécku – Syvota

149.000€

Popis

Ponúkam Vám na predaj tento perfektný 3i byt/apartmán v Grécku – Syvota s krbom, celoročne obývatelný.
Známe letovisko, útulný byt v udržiavanom obytnom komplexe, len 2 min od centra a prístavu bez komercie a 5 min od najbližšej pláže. Na výber je však pláží viacero.
Byt sa nachádza vo svahovitom teréne, na prvom poschodí s balkónom, zariadený luxusne, vhodný k nasťahovaniu ihneď.
Je na pohľad nadštandartný,vzhľadom na zariadnie, ktoré tam ostáva budúcemu majiteľovi a aj krbom v izbách.
Pozostáva z kompletne zariadenej kuchyne spojenej s obývačkou, dvoch samostatných spální, kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom, toaletou a pračkou, balkón je priestranný s posedením.
Tento klimatizovaný byt sa predáva aj so zariadením.
Jeho výmera je 55,5 m2, z toho apatmán má 50,5 m2 a balkón cca 5 m2.

Popis lokalita:
Mestečko Syvota je stabilne známe vďaka svojmu prístavu najmä v jachtárskej branži. Leží v chránenom zálive, ideálnom pre kotvenie plachetníc. Avšak nielen jachtári obľubujú členité zelené pobrežie Syvoty a blízke piesčité pláže. V prístave sa dajú prenajať člny (do určitej veľkosti bez “vodičáku”) a môžete sa vydať za objavovaním prírodných pláží na okolité malé zelené neobývané ostrovčeky. Romantická Robinsonáda počas dňa v blízkom ostrovnom svete s kvalitným zázemím v prístavnom mestečku, kde nájdete všetky turistické vymoženosti. Od ubytovania, kaviarní, barov, reštaurácií, požičovní člnov, bikov, áut, motoriek a samozrejme aj plachetníc 🙂
Do Syvoty je veľmi dobrá dostupnosť aj autom, nakoľko leží kúsok od Igoumenitse, kam smerujú trajekty z Korfu, či z Talianska.
Zo Solúnu (Thessaloniki) priamo sem vedie diaľnica.
Mestečko zažíva turistický rozmach, vďaka stavebnému boomu ceny nehnuteľností začínajú rásť. V tejto oblasti sa oplatí investovať do akejkoľvek nehnuteľnosti či pozemku.

Zdieľajte, sledujte: