3-izbový apartmán na Štrbskom plese

257.500€

Popis

Apartmán priamo v srdci Vysokých Tatier, v stredisku Štrbské Pleso, len 5 minut od luxusného hotela Kempinski… Iste, je kopec nádherných miest na svete, ale doma je doma. Tatranské končiare sú jedinečné a sú naše.
Dovoľujem si Vám v tejto jedinečnej lokalite predstaviť luxusný, kompletne zariadený apartmán, v apartmánovom dome OLIVER, najvyššie položenom horskom stredisku na Štrbskom plese, na predaj.
Ponúkaný apartmán je situovaný priamo na Štrbskom Plese a nachádza na 3 poschodí zo 4. Jeho úžitková plocha je o výmere 67m2 a disponuje krásnou terasou o výmere 37m2.

K apartmánu prináleží aj komora s veľkosťou 3m2, ktorá sa nachádza na prízemí a prakticky rieši úložný priestor na lyže, bicykle a iné športové potřeby. Apartmán má juhozápadnú orientáciu.
Celá architektúra a interiér apartmánového domu je prispôsobený vonkajšiemu prostrediu. Vhodne kombinuje typické prírodné materiály ako drevo a kameň s modernými prvkami kovu a skla.

V parteri sa uplatňuje ako obkladový prvok kameň, ktorý spolu s motívom dreva rešpektuje a zdôrazňuje horský charakter budovy.

Vnútorný interiér apartmánu je rovnako použitý z kvalitných materiálov – drevená podlaha + laminát, hliníkové okná s izolačným 3-sklom, kvalitné vybavenie kuchyne všetkými spotrebičmi. 

Apartmán tvorí vstupná chodba, obývačka spojená s kuchyňou, 2 samostatné izby, terasa, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC.

Majiteľ si spolu s apartmánom kupuje aj spoluvlastnícky podiel na moderne zariadenom fitnescentre s neobmedzeným vstupom.
Apartmány OLIVER sú riešené ako päťpodlažné, ktoré majú dispozíciu rozdelenú do dvoch technicko – prevádzkových podlaží (1.pp a 1.np) a štyroch podlaží s ubytovacou funkciou. Objekt je rozdelený na časť prístupnú verejnosti bez obmedzenia a súkromnú zónu: apartmány rôznych veľkostí prístupné cez kontrolovaný vstup t.j. recepciu.
Prvé podlažie apartmánového domu je prispôsobené v malej časti pre účely obchodu a služieb. Vstupná hala – foyer s krbom, posedenie pri TV, detská miestnosť pre hranie detí to všetko dotvára pohodlie pre klientov domu.  Suterén je riešený ako relaxačné a oddychové centrum tzv. wellness, v ktorom sa nachádza vírivka, suchá a parná sauna, tepidárium, masážne priestory, fitness a reštaurácia s terasou. Okrem iného ponúka aj klientom vkusne a dizajnovo navrhnutú spoločenskú miestnosť s TV a biliardom pre trávenie voľných chvíľ v kruhu priateľov. Na zvyšných štyroch podlažiach apartmánového domu sa nachádzajú  luxusné apartmány.
V cene apartmánu je aj jedno parkovacie státie.
Možnosť odpočtu DPH!

Zdieľajte: