4i byt v Karlovej Vsi s dvoma loggiami

298.000€

Popis

Hľadáte 4i byt, ktorých na trhu je nedostatok?
Dovoľujem si Vám exkluzívne ponúknuť na predaj pekný, trocha atypický 4i byt v Karlovej Vsi, neďaleko centra obklopený zeleňou s dvoma veľkými loggiami na Novackého ulici.
Byt sa nachádza na poschodí 1/8 s výťahom
Celková výmera nehnuteľnosti je 106 m2, z toho plocha bytu je 88 m2 , výmera oboch loggií je 18 m2
Byt má skvelú dispozíciu, pozostáva zo vstupnej chodby s dostatkom úložného priestoru, kuchyne spojenej s obývačkou, spálne priechodnej s obývačkou, dvoch samostatných izieb, kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom a prípravou na pračku, WC je samostatné. A na nezaplatenie je šatník v spálni.
Moderná kuchyňa je vybavená spotrebičmi: plynový sporák, teplovzdušná rúra, digestor, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou
Na menšiu loggiu sa vychádza z kuchyne, aj z obývačky, na väčšiu zo spálne.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, kuchyňa, kúpeľňa len v tomto roku, sú zatiaľ nepoužívané.
V pešej dostupnosti bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, obchody, zdravotné stredisko, školy, škôlky, detské ihrisko, pošta.

Názor makléra: Tento byt ma veľmi zaujal svojou dispozíciou, prakticky sa dá rozdeliť na rodičovskú a detskú časť. Do rodičovskej spálne sa vchádza cez obývačku, zároveň z tejto spálne je aj výstup na veľkú loggiu o výmere 11 m2. Každá madam ocení šatník v tejto miestnosti. Ďalšie dve izby sú samostatné s vchodom z chodby.
Byt s dvoma veľkými loggiami je skôr vzácnosť ako štandart, na tej vačšej sa dá spraviť krásne sedenie, kde si vychutnáte v letných mesiacoch zaslúžený oddych po práci.
Viac Vám o tejto nehnuteľnosti napovedia fotky, 3D obhliadka a pôdorysy.

Zdieľajte, sledujte:

Virtuálna prehliadka

Pôdorysy

Novackho-6-pdorys.jpg