Krásny 4-izbový byt s veľkou terasou a parkingom

343.900€

Popis

Hľadáte nové bývanie a nemáte chuť, ani energiu na dokončenie novostavby do štandartu a následné zariaďovanie bytu?

Dovoľujem si Vám predstaviť tento krásny, veľký 4-izbový zariadený byt v Slnečniciach na ulici Zuzany Chalupovej.

Byt sa nachádza na najvyššom, siedmom poschodí v dvojročnej novostavbe. Do bytu sa vstupuje z chodby, z ktorej je vstup len do jedného ďaľšieho bytu, čo poskytuje obom majiteľom kľud a súkromie.

Celková výmera nehnuteľnosti je 170 m2, z toho plocha bytu je 105 m2 , terasa má 65 m2.

Byt má ideálnu dispozíciu, pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, troch samostatných izieb, kúpeľne so sprchovacím kútom a dvoma umývadlami, samostatného WC.

Moderná kuchyňa je vybavená kvalitnými spotrebičmi: indukčná varná doska, teplovzdušná rúra, ktoré sú zabudované v samostatnom ostrovčeku, ďalej umývačka riadu, digestor, chladnička s mrazničkou.

Na veľkorysú terasu sa vychádza z obývačky, je orientovaná do vnútrobloku s pekným výhľadom.

Na všetkých oknách sú vonkajšie hliníkové žalúzie, terasa je tiež čiastočne prekrytá markízou, všetko na diaľkové ovládanie.

Celý komplex Slnečnice mesto sa nachádza v blízkosti prírody, zároveň s rýchlou dostupnosťou do centra aj obchvat. V okolí je vybudovaná kompletná infraštruktúra: potraviny, reštaurácie, detské herne, kaviarne.

K bytu je možné prikúpiť vnútorné parkovacie miesto o výmere 12,72 m2 a murovanú pivnicu v bezprostrednej blízkosti parkingu o výmere 6,07 m2.
Cena garážového státia je 16.000,- EUR, cena pivnice 10.000,- EUR

Možnosť nasťahovania 1/2021, možno aj skôr 🙂

Názor makléra: Tento moderný byt ma okamžite očaril svojou veľkorysou rozlohou, minimalistickým a účelným zariadením s čistými líniami, je vzdušný, slnečný, ideálny pre rodinu s deťmi. Netreba im vymýšľať program a cestovať za zábavou a športom kilometre. Vo vnútrobloku je detské ihrisko, ďaľšie dve detské herne v komplexe, na cyklotrasu je to kúsok .

No a dospelí si po pracovnom dni vychutnajú zaslúžený relax a oddych na terase.

Dôležité info na záver: Do konca roka 2022 má byť dobudovaná električková trať až po Slnečnice.

Všetky fotografie, obrázky a texty sú vlastným autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie GerstnerProperty, s.r.o.
Ďakujem, že nekopírujete moje texty a fotky, ktoré sú vyhotovené profesionálnym realitným fotografom Jankom Hámorským – janhamorsky.com

Zdieľajte:

Virtuálna prehliadka