Krásny byt so záhradou a nádherným výhľadom – PARKVILLE

1.250.000€

Popis

Hľadáte luxusné bývanie v Bratislave?
Ponúkam Vám na predaj krásny, veľký 5-izbový byt s nádherným výhľadom a so záhradou v obľúbenom komplexe ParkVille na Kolibe.
Celková výmera nehnuteľnosti je 205 m2, z toho byt má 159 m2 a terasa lemujúca všetky izby 46 m2. Do výlučného vlastníctva majiteľa patrí aj záhrada, s predprípravou na bazén o rozlohe 360 m2.
Do bytu sa vchádza z -1 poschodia, nakoľko dom je položený v svahovitom teréne, výťah je samozrejmosťou.
Byt je veľmi účelovo a rozumne rozdelený na dennú a nočnú časť.
Dennú časť tvorí vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývačkou, WC a miestnosť slúžiaca ako práčovňa. Inteligentná kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: sklokeramická varná doska, teplovzdušná rúra, americká chladnička, umývačka riadu, chladnička na víno, digestor.
Nočnú časť od dennej predelujú dvere a pozostáva z troch izieb (momentálne jedna izba slúžila ako šatník), dvoch kúpeľní. V jednej kúpeľni, ktorá slúžila deťom, sa nachádzajú 2 umývadlá a vaňa + WC, do druhej kúpeľne sa vchádza z rodičovskej spálne, a je tam sprchový kút, umývadlo, WC + bidet.
Na terasu sa vychádza z každej izby.
Viac Vám napovedia fotky a 3D obhliadka.

Názor makléra:
Bratislavská Koliba patrí medzi najvyhľadávanejšie a najlukratívnejšie časti Bratislavy. Svojou polohou pod lesom ale zároveň neďaleko centra ponúka pokojné bývanie v bezprostrednej blízkosti prírody, zároveň však na skok do rušného diania Bratislavy.
A tento byt k tomu všetkému ešte ponúka svoju veľkorysú výmeru, výhľad, záhradu. Zároveň s týmito vlastnosťami spĺňa atribúty domu s výhodou: udržiavané okolie, bezpečný uzavretý areál strážený 24 hod službou.
V cene sú aj 2 parkovacie miesta v garáži a 2 pivnice.

Zdieľajte, sledujte:

Virtuálna prehliadka

Pôdorysy

2D-Strazna9I-Bratislava.jpg

3D-Strazna9I-Bratislava.jpg