Jedinečný Penthouse v Pezinku s nádherným výhľadom

227.000€

Popis

Hľadáte si nový domov a nemáte chuť, ani energiu riešiť zariadenie, prerábku, alebo iné úpravy?
Dovoľujem si Vám exkluzívne predstaviť tento krásny, veľký 4-izbový zariadený byt v 12-ročnej nadstavbe v Pezinku, na Svätoplukovej ulici.
Byt sa nachádza na najvyššom, deviatom poschodí, na ktorom sa nachádza len tento byt, čo majiteľom poskytuje maximálne súkromie a nezdieľanie spoločnej chodby s ďalšími bytmi.
Celková výmera nehnuteľnosti je 138 m2, z toho plocha bytu je 86m2, výmera terasy lemujúcej 2/3 bytu je 52m2
Byt má ideálnu dispozíciu, pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, troch samostatných nepriechodných izieb, kúpeľne so sprchovacím kútom a veľkou rohovou vaňou s tryskami a dvoma umývadlami, samostatného WC.
Moderná kuchyňa je vybavená kvalitnými spotrebičmi: indukčná varná doska, teplovzdušná rúra, teplovzdušná kombi mikrovlná rúra, digestor, chladnička s mrazničkou.
Na veľkorysú terasu, je vstup zo všetkých izieb.
Poprechádzajte sa po tomto jedinečnom byte prostredníctvom 3D obhliadky. A ja sa na Vás budem tešiť aj osobne.
Názor makléra: Tento naozaj jedinečný byt ma okamžite očaril svojou rozlohou, neskutočným výhľadom z veľkej terasy, má proste dušu. Nie je nič lepšie, ako vychutnať si kávičku, alebo pohár vínka po náročnom dni na terase. A len tak relaxovať…. Alebo vybehnúť do Karpát a trocha sa poprechádzať lesom, alebo bicyklovať…
Cena je konečná, vrátane provízie pre RK a aj všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti.
Všetky fotografie, obrázky a texty sú vlastným autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie GerstnerProperty, s.r.o.

Zdieľajte:

Virtuálna prehliadka