Pekný 4-izbový byt s veľkou terasou

229.000€

Popis

Hľadáte pekný veľký byt s terasou a vlasným parkingom?

Dovoľujem si Vám predstaviť tento 4-izbový byt v tichej lokalite Stupavy na ulici Jána Ondruša.

Byt sa nachádza na druhom poschodí v tehlovej novostavbe dvojposchodovej zástavby. Dom je vstavaný do mierne svahovitého terénu, takže v skutočnosti zo strany vstupu sa nachádza na prvom poschodí.

Celková výmera nehnuteľnosti je 120 m2, z toho plocha bytu je 79 m2 , terasa má 37 m2 a pivnica 4 m2. 
Byt má ideálnu dispozíciu, pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, troch samostatných izieb, špajze/kumbálu, kúpeľne s vaňou a samostatného WC.
Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: sklokeramická varná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, digestor, chladnička s mrazničkou sa nachádza v špajzi.
Na terasu sa vychádza z obývačky, kúpeľne, aj spálne, podľa počasia sa dá prekryť pevnou elektrickou pergolou.
Byt má vlastné kúrenie, obývačka s kuchyňou je klimatizovaná s dosahom až do chodby.

Celý komplex sa nachádza v blízkosti prírody, pri potoku, je obklopený tichom.

K bytu si je možné prikúpiť aj dve vonkajšie parkovacie miesta, každé za cenu 10.000,- EUR

Byt je kúpou voľný k nasťahovaniu.

Názor makléra: 4-izbových bytov v ponuke realitného trhu je naozaj málo a ešte menej s veľkou slnečnou terasou. Na nezaplatenie je si vychutnať na nej zaslúžený relax po práci, alebo už len pocit, že deti sa tam prehrajú bezpečne pod zrakom rodičov. Tiež sa mi veľmi páči, že sa nachádza v menšom komplexe bytov s výbornými susedskými vzťahmi, čo je v dnešnej dobe dôležité. Spoločné grilovačky sú super a tesia sa na ne deti, aj dospelí. No a samozrejme špajzu/kumbál ocení každá gazdinka aj domáci kutil, lebo tam schováte čokoľvek… A čo sa nezmestí do kumbálu, tak tu máme aj bezpečnú, suchú pivnicu.

Všetky fotografie, obrázky a texty sú vlastným autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie GerstnerProperty, s.r.o.

Zdieľajte, sledujte: