Chata na Richňave – Štiavnické Bane

189.000€

Popis

Hľadáte miesto na oddych a relax? Alebo skvelú investičnú príležitosť?

Niečo pre Vás mám: Perfektnú chatu v bezprostrednej blízkosti Richňavkého tajchu v malebnom prostredí Štiavnických Baní, len 9 km od Banskej Štiavnice.

Chata je kompletne zrekonštruovaná, nová strecha, rozvody, kanalizácia, novučičký altánok s krbom a prípravou na kuchynku podľa potrieb budúceho majiteľa.

Samotná chata je drevená, zastavaná plocha 59 m2, užitková plocha 118 m2. Pozostáva na prízemí zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, technickej miestnosti. Na prvom podlaží sa nachádzajú 2 spálne, jedna s manželskou posteľou, druhá s oddelenými posteľami. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom, WC je samostatné. V zadnej časti chaty so samostatným prístupom je priestor na dreváreň, alebo odkladanie si „čohokoľvek“.

Výmera pozemku je 592 m2.

Názor makléra: Výnimočná ponuka vo vyhľadávanej lokalite. Chata vhodná k okamžitému užívaniu, bez akýchkoľvek potrebných úprav a zmien. Nádhera, príroda, vône, tajch, Štiavnica na skok, kľud a relax. Celoročne. Štýlová piecka za chvíľku vykúri celý priestor. Ideálna kúpa aj ako investičná príležitosť na ďalší prenájom.

Zdieľajte, sledujte:

Virtuálna prehliadka

Video