Rodinný dom so záhradou na HRADNOM KOPCI

1.200.000€

Popis

Hľadáte bývanie v centre Bratislavy a zároveň vyžadujete kľud a súkromie?

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Hummelovej ulici s krásnou udržiavanou záhradou, dvoma bytovými jednotkami, samozrejme s možnosťou prepojenia, garážou a pôvodnou vínnou pivnicou.

Dom je trojpodlažný s užitkovou plochou 348 m2, výmera pozemku je 349 m2.
1 NP tvorí vstup, technická miestnosť, a samostatná bytová jednotka pozostávajúca z kuchyne, obývačky, spálňe, kúpeľňe s vaňou a umývadlom, WC je samostatné. Z obývačky je výstup na záhradu.
2 NP tvorí obývacia izba s výstupom na zimnú záhradu a záhradu, z druhej strany na loggiu, kuchyňa s jedálňou, spálňa, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom a umývadlom, WC je samostatné.
3 NP tvorí vstupná hala, 3 izby, z jednej je výstup na krytú terasu, z druhej výstup na loggiu, tretia izba momentálne slúži ako sklad. Aj na tomto podlaží sa nachádza kúpeľňa so sprchou a dvoma umývadlami, samostatné WC, v hale je príprava na kuchyňu v prípade potreby.

K domu prislúcha aj garáž s možnosťou parkovania dvoch áut.

Názor makléra: Tento dom má skvelú polohu, veľkorysú výmeru a priaznivú cenu. 3.450,- EUR/m2 je v tejto lokalite výnimka. Taktiež záhrada v centre Bratislavy nie je bežnou záležitosťou. 2i by na 1NP sa dá prepojiť so zvyšnými podlažiami, alebo môže slúžiť k ďaľšiemu prenájmu. Celkovo táto nehnuteľnosť poslúži novému majiteľovi na kľudné bývanie v tejto výnimočnej lokalite, alebo aj na podnikateľské účely.

Zdieľajte, sledujte:

Video