Dom – Chalupa v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov

220.000€

Popis

Hľadáte pokojné bývanie, alebo jedinečné miesto na relax a rekreáciu? Niečo pre Vás mám: dom – chalupu v srdci Štiavnických vrchov v malebnej obci Vysoká.

Nachádza sa na veľkom pozemku o rozlohe 5937 m2, s nezabudnuteľným výhľadom.

Obytná plocha nehnuteľnosti je 136 m2, z toho zimná záhrada má 40 m2.

Dom pozostáva z kuchyne spojenej s obývačkou, 3 samostatných spální, kúpelne s toaletou a sprchovým kútom, ďalšej samostatnej toalety a technickej miestnosti, do zimnej záhrady je vstup z obývačky.
Kuchyňa je kompletne vybavená spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná doska, teplovzdušná rúra, umývačka riadu, mikrovlnka, digestor, potravinová skriňa.
Vykurovanie domu je elektrické, v obývačke kuchyni a v hygienických miestnostiach je podlahové kúrenie, v izbách sú konvektomaty. V obývačke je predpríprava na krb.
Mesačné náklady spojené s užívaním nehnuteľnosti sú minimálne: 100,- EUR elektrina a 11,- EUR voda.
V dome je rekuperácia vzduchu, na streche solárne panely, ktoré zabezpečujú nízku spotrebu energií.

Cena je konečná, vrátane poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti.

Názor makléra: Keď som bola naberať a fotiť túto nehnuteľnosť, mala som 100 chutí tam ostať. Aspoň ešte chvíľku. Nezabudnuteľný výhľad, krásna príroda všade naokolo, kľud, ticho, vôňa lesa, malebná dedinka, cez ktorú autá neprechádzajú.
Zároveň však blízko na kávičku do Banskej Štiavnice – 13 km, na relax a rybačku na Počúvadlo 15 km, na Richňavu len 5 km.

Zdieľajte, sledujte:

Virtuálna prehliadka

Pôdorysy

Podorys-Vysoka 969 01-3D.jpg

Podorys-Vysoka 969 01.jpg