Kancelárie na prenájom v centre Bratislavy – 258 m2 za super cenu

8€ / m2 / mesiac

Popis

Ponúkam na prenájom lukratívne kancelárske priestory v centre Bratislavy na Moskovskej ulici.
Jedná sa o 4 podlažnú budovu o celkovej podlahovej ploche 2000 m2. Možnosť prenájmu celého objektu, ale aj po jednotlivých podlažiach.
Na 1NP je možné zriadiť recepciu, zároveň sa tam nachádzajú zasadacie priestory, oddelené kancelárie a aj veľká konferenčná/školiaca miestnosť, kuchynka, toalety o celkovej výmere 483 m2 + zádverie 28 m2.
Druhé a tretie NP tiež disponujú sociálnymi priestormi, zasadačkami, a kanceláriami v štýle „open space“, ktoré si však nájomca može upraviť podľa vlastných predstáv. Výmera týchto polaží je 490 m2.
4NP je najmenšie o výmere 258 m2, s pekným výhľadom a výstupom na terasu.
V objekte sa nachádzajú aj skladové priestory využitelné na archív (252 m2) a serverovňa na 2 NP, aj na 4 NP, ktorá je súčasťou výmery podlaží a pôdorysu.

Viac napovedia pôdorysy, ktoré sú súčasťou fotodokumentácie.

Parkovanie je momentálne možné zabezpečiť v neďalekom parkovacom dome SABA parking na Cintorínskej ulici. Stavia sa však parkovací dom priamo pri objekte, predpokladaný dátum dokončenia 12/2023.

Názor makléra: Veľmi kvalitný priestor v centre Bratislavy, s možnosťou prenájmu celého objektu, alebo aj po jednotlivých podlažiach. Viac, než priaznivá cena nájmu: 8,- EUR/m2/mesačne + energie a prevádzkové náklady 5,-EUR/m2/mesačne. Firmy určite ocenia veľké skladové/archivačné priestory a serverovňu.

Zdieľajte, sledujte:

Prílohy