Stavebný pozemok na 5 viliek Grécko – Syvota

240.000€

Popis

Hľadáte bezpečnú investičnú príležitosť? Možnosť uloženia finančných prostriedkov v dobe šialenej inflácie? Veľmi zaujímavú možnosť ich následného zhodnotenia? Zabezpečiť sa krásne na dôchodok?

Toto všetko Vám ponúkam kúpou stavebného pozemku na severe Grécka v malebnom mestečku Syvota.

Pozemok má celkovú výmeru 2455 m2, je mierne svahovitý s prekrásnymi starými olivovníkmi, lemovaný kamenným múrom. Na pozemok je vydané stavebné povolenie, platné 5 rokov, je vypracovaný aj projekt na výstavbu piatich víl, priahliadajúci na zachovanie zelene, avsak s nádychom moderného štýlu bývania. Stavebnú firmu a celkový dozor zabezpečíme.

Nepremeškajte kúpu tohoto pozemku, kde cena za m2 je menej ako 100,- EUR

Veľmi zaujímavá ponuka, v prípade výstavby víl so skorou návratnosťou a istým ziskom!

Mestečko Syvota je stabilne známe vďaka svojmu prístavu najmä v jachtárskej branži. Leží v chránenom zálive, ideálnom pre kotvenie plachetníc. Avšak nielen jachtári obľubujú členité zelené pobrežie Syvoty a blízke piesčité pláže. V prístave sa dajú prenajať člny (do určitej veľkosti bez „vodičáku“) a môžete sa vydať za objavovaním prírodných pláží na okolité malé zelené neobývané ostrovčeky. Romantická Robinsonáda počas dňa v blízkom ostrovnom svete s kvalitným zázemím v prístavnom mestečku, kde nájdete všetky turistické vymoženosti. Od ubytovania, kaviarní, barov, reštaurácií, požičovní člnov, bikov, áut, motoriek a samozrejme aj plachetníc 🙂
Do Syvoty je veľmi dobrá dostupnosť aj autom, nakoľko leží kúsok od Igoumenitse, kam smerujú trajekty z Korfu, či z Talianska.
Zo Solúnu (Thessaloniki) priamo sem vedie diaľnica.
Mestečko zažíva turistický rozmach, vďaka stavebnému boomu ceny nehnuteľností začínajú rásť. V tejto oblasti sa oplatí investovať do akejkoľvek nehnuteľnosti či pozemku.

Okrem tejto ponuky máme v oblasti aj ďalšie zaujímavé pozemky

Zdieľajte, sledujte: