Raj na Kréte

380.000€

Popis

Hľadáte si svoje miesto na trávenie dovolenky? Svoj vlastný raj v najjužnejšom kúte Grécka? Skvelú investičnú príležitosť?

Toto všetko si Vám dovoľujem exkluzívne ponúknuť v originálnej rybárskej dedine na juhovýchode Kréty, v mestečku Makrygialos, ktorá je celoročne obývaná asi 1000 miestnymi obyvateľmi, avšak v lete sa mení na obľúbené letovisko, našťastie ešte stále nie veľmi komerčné.

Komplex víl sa nachádza priamo v letovisku, asi 200 m od pieskovej pláže. Tvorí ho 15 celoročne obývateľných domov v radovej zástavbe. Každá vila má na svojom pozemku bazén, murovaný gril, parkovacie miesto.
Všetky vily majú kuchyňu s obývačkou, krb, klímu, podlahové kúrenie, 4 spálne, 4 kúpelne, s rozlohou cca 220 m2 úžitkovej plochy.
Vily sú kompletne zariadené nábytkom, kuchyňou so všetkými spotrebičmi, vonkajším sedením, stačí sa len nasťahovať.

Názor makléra: Makrygialos leží v zálive s piesočnatou plážou s pozvoľným vstupom do mora, ktorého atmosféru dotvára malebný rybársky prístav. Pri prechádzke po miestnej promenáde popri mori natrafíte na kaviarne či skvelé rybárske reštaurácie s morskými potvorami
V dedinke sú nielen typické domčeky domácich, ale vyrástli tu aj letné sídla zahraničných návštevníkov. Mnohí z nich tu vďaka počasiu trávia niekoľko mesiacov v roku, od skorej jari do neskorej jesene, keďže táto oblasť je známa 350-imi slnečnými dňami v roku.
Na tomto najjužnejšom pobreží Európy, obmývaným teplým Líbyjským morom objavíte svoj raj na konci sveta: nepreplnené pláže či tradičné taverny s domácimi špecialitami, ktoré si môžte vychutnať za viac než prijateľné ceny aj s nohami v piesku.

Pre investičných klientov sprostredkujeme aj následný kontrakt naprenájom víl pre škandinávsku klientelu

V Grécku sa pri kúpe nehnuteľnosti viažu ku kúpnej cene nasledujúce poplatky:
3% daň z nadobudnutia nehnuteľnosti
1-3% poplatok notárovi
5% provízia pre RK
500,- EUR poplatok právnikovi

Zdieľajte, sledujte: