3i byt v Petržalke na skok do centra

239.900€

Popis

Hľadáte 3 – izbový byt v Petržalke, odkiaľ je na skok do centra? Zároveň vhodnú investičnú príležitosť na následný prenájom?

Dovoľujem si Vám exkluzívne ponúknuť tento útulný 3 – izbový byt na Černyševského ulici, v najvyhľadávanejšej lokalite Petržalky oproti Auparku a v blízkosti električkovej trate.
Nachádza sa na poschodí 3/8, v zateplenom a revitalizovanom bytovom dome
Jeho výmera je 74 m2, z toho pivnica má cca 2m2 a loggia cca 4 m2, na ktorú sa vychádza z obývačky.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v r. 2016 vrátane elektrických rozvodov, s tým, že dispozícia bytu ostala zachovaná.
V izbách sa nachádzajú vysokoodolné laminátové podlahy, vo vstupnej hale, kuchyni a v sociálnych miestnostiach je gresová dlažba.
Okná sú plastové s vnútornými žalúziami.
Kuchyňa je komplet vybavená spotrebičmi: umývačka riadu, plynový sporák, teplovzdušná rúra, digestor, chladnička s mrazničkou. Všetko sú to vstavané spotrebiče.
V kúpeľni je vaňa a umývadlo + kúpeľňový nábytok, WC je samostatné.

Názor makléra: Tento byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Petržalky, so samostatným vchodom len v 8 poschodovom dome. Tento fakt zaručuje čistotu vchodu a okolia, prehľad o susedoch, proste „vieš, kto pri Tebe býva“, čo je v dnešnej dobe výhoda.
Dobrá dostupnosť do centra – 10 min k električke je ďalšia výhoda, vybudovaná infraštruktúra tiež, Aupark a Sad Janka Kráľa v blízkosti tiež na nezaplatenie pre rodinu s deťmi. Pre investičného klienta je tiež ideálny, lebo jeho poloha zaručuje následný prenájom.

Zdieľajte, sledujte:

Virtuálna prehliadka

Pôdorysy

2D-Cernysevskeho 29-Bratislava.jpg

3D.Cernysevskeho 29-Bearislava.jpg